Tel: +86-136-88847920

Valge korvata paberirull

3 "x 150'' 1ply vastaskonto paberirull

3

3-x150-1ply-offset-Paper-roll

Products Details:

Ameerika ShenZhen Foison Technology Co., Ltd  24. juuli 2008, kehtestatud meie firma toodavad peamiselt termopaberi, vastaskonto paber, isekopeeruv paber, kleebisetikette. Ka võib jagada arvuti paber, faksipaber, isekopeeruv paber, termilise registri paber, on paber, kaaskirjad, konfidentsiaalne ümbrikud, kviitungid, käsiraamatuid, reklaami värvi lehti, meditsiiniline paber jne! Eesmärgiks on luua kõrge kvaliteediga Hiina äri paberi!


Vastaskonto paberirull (Bond paberirull): 3 "x 150'' 1ply vastaskonto paberirull


1101.jpg3.jpg

KKK

 

1. Miks valida meid?

 

1. Meil on tootmise ja pakuvad konkurentsivõimeline.

2. kvaliteedi garantii.

3. tasuta proove pakkumine

4. OEM ja kohandamiseks on saadaval.

 

2. Kuidas ma saan panna tellimuse?

 

Võtke ühendust mõne meie müügiesindaja tellimuse. Palun täpsustage oma nõuded võimalikult lihtsaks. Nii me saadame teile pakkumise esimese korraga. Projekteerimine või täiendavaid arutelusid, on parem meiega koos MSN messenger, Skype või muude instant, mis tahes viivituste korral.

 

3. Millal saab hind?

 

Tavaliselt me quote 24 tunniga pärast sündmuse päring.

 

4. Kuidas ma saan kontrollida oma kvaliteedi proovi?

 

Ürituse hind, võite nõuda oma kvaliteedi määramiseks. Kui te endale kiire kauba tasuta kujundus ja paberi kvaliteeti, pimekatse jaoks.

 

5. Kui kaua saan saada proovi?

 

Pärast proovi maksu tasumist ja saata meile kinnitatud failid, proovid saab tarne 3-7 päeva. Proovid saadetakse teile via express ja jõuda 3-5 päeva.

 

6. mis on teie tarnetingimusi?

 

Võtame FOB, CFR, CIF jne. Saate valida üks, mis on kõige mugavam või kulutasuvam teile.Hot Tags: 3 'x 150'' 1ply vastaskonto paberi rull, Hiina, tootjad, tarnijad, kohandada, madal hind, tasuta proovi
Seonduvad tooted